KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14309108
nr 1430 9108
Carl Johnson. Signerad a tergo, 1913, "utsikt öfver Nämdöfjärd mot Dalarö". Olja på duk, 40x70cm, yttermått inklusive ram: 47x78cm
Kondition: skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:15:06
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)